این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

سومین جلسه هماهنگی کمیته اجرایی همایش

سومین جلسه هماهنگی با حضور اعضای کمیته های اجرایی سومین همایش ملی کاربرد مدلهای پیشرفته فضایی در امایش سرزمین در دفتر معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار گردید

به نام خدا

دومین جلسه هماهنگی با حضور اعضای کمیته های اجرایی سومین همایش ملی کاربرد مدل های پیشرفته فضایی (سنجش از دور و GIS) در آمایش سرزمین در تاریخ دوشنبه 29 بهمن ماه 1397 ساعت 8 الی 11 در دفتر معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار گردید. در این جلسه دکتر المدرسی دبیر سومین همایش با خیر مقدم و تشکر از تلاش های مسئولین کمیته ها به نقش ارزشمند این همایش علمی در توسعه شهر یزد با حضور پربار پروفسور سید کاظم علوی پناه از دانشگاه تهران و پروفسور محمد حسین رامشت از دانشگاه اصفهان، مسئولین ارگان های استانی در این بزم علمی در کنار برگزاری میزگرد با هدف الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت همچنین برگزاری رویداد ایده شو جهت حمایت از پایان نامه های دانشجویی اشاره کردند.

نامبرده اشاره نمود دبیرخانه همایش با دریافت 134 مقاله نسبت به انتخاب 110 مقاله برای ارایه در همایش اقدام نموده است که 30 عدد از مقالات فوق به صورت سخنرانی و مابقی به صورت پوستر ارایه خواهند شد.

مقالات منتخب از حوزه های مطالعاتی سنجش از دور و gis با رویکرد آمایش سرزمین انتخاب شده اند که با حضور20 نفر از متخصصین مربوطه که از اعضای هیات علمی موفق دانشگاه­های استان یزد در رشته های مرتبط هستند، داوری خواهد شد.

رویداد ایده شو به انتخاب پایان نامه های برتر دانشجو ثبت نام شده، اختصاص دارد که جوایزی به ایده های برتر اهدا می گردد.

حضور دکتر زینی وند معاون محترم استاندار در همایش و توجه استان به موضوع آمایش سرزمین از نکات مهم همایش خواهد بود که امیدواریم با همراهی اهل علم و خرد بتوان در عرصه علوم مکانی استان عزیز یزد را توسعه و پیشرفت داد.

در نهایت دکتر المدرسی با درخواست از نظارت دقیق کمیته ها در کلیه امور جهت برگزاری هر چه شایسته تر این رویداد علمی به پایان رساندند.


 


بازگشت1397/11/29
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !